Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2015-05-28 10:39:18 przez Paweł Wawryk
Komisja ds. Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Spraw Społecznych
Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu:
- kultury fizycznej turystyki i sportu, w tym utrzymanie terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych;
- kultury, w tym bibliotek;
- współpracy i działalności na rzecz organizacji pozarządowych, w tym na rzecz ochotniczej straży pożarnej.
Skład Komisji:
- Rekut Roman – przewodniczący
- Bojar Dorota – wiceprzewodnicząca
- Rabęda Zenon
- Baranowska Klaudia
- Jankowska Anna
- Karwacki Marek
- Krystians Grzegorz
- Lubojański Michał
- Mała Janina
- Sarnecki Damian
- Sroczyński Krzysztof
- Szczepski Jerzy
- Towpik Paweł
- Wołczyński Krzysztof
Komisja ds. Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej
Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu:
- lokalnych dróg, chodników i parkingów;
- gospodarki mieszkaniowej i gospodarki lokalami użytkowymi;
- zieleni gminnej i zadrzewień;
- cmentarzy;
- utrzymania czystości i porządku;
- ładu przestrzennego;
- usług świadczonych przez jednostki organizacyjne funkcjonujące na terenie dzielnicy.
Skład Komisji:
- Sroczyński Krzysztof – przewodniczący
- Karwacki Marek – wiceprzewodniczący
- Kozakiewicz Agnieszka
- Bojar Dorota
- Brońska Sylwia
- Jagiełowicz Sebastian
- Mała Janina
- Momot Mieczysław
- Baranowska Klaudia
- Szczepski Jerzy
- Rypson Ireneusz
- Towpik Paweł
- Wąsik Andrzej
- Żetecki Jerzy
Komisja ds. Integracji Samorządowej
Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu tworzenia więzi lokalnych.
Skład Komisji:
- Brońska Sylwia – przewodnicząca
- Wąsik Andrzej – wiceprzewodniczący
- Rabęda Zenon
- Kozakiewicz Agnieszka
- Sarnecki Damian
- Wołczyński Krzysztof
- Jagiełowicz Sebastian
- Jankowska Anna
- Krystians Grzegorz
- Lubojański Michał
- Momot Mieczysław
- Rekut Roman
- Rypson Ireneusz
- Żetecki Jerzy
Akapit nr - brak tytułu
Komisje oraz ich składy zostały powołane uchwałą nr II.21.2018 Rady Dzielnicy Nowe Miasto z dnia 12 grudnia 2018 roku.