ˆ

Komisje Rady Dzielnicy

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Tytuł nie wyświetlany dla informacji

Komisja ds. Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Spraw Społecznych

Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu:
  • kultury fizycznej turystyki i sportu, w tym utrzymanie terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych;
  • kultury, w tym bibliotek;
  • współpracy i działalności na rzecz organizacji pozarządowych, w tym na rzecz ochotniczej straży pożarnej.
Skład Komisji:
  • Sroczyński Krzysztof - przewodniczący;
  • Karwacki Marek - wiceprzewodniczący,
  • Kozakiewicz Agnieszka - członek;
  • Bojar Dorota. - członek;
  • Brońska Sylwia - członek;
  • Jagiełowicz Sebastian - członek;
  • Mała Janina - członek;
  • Momot Mieczysław - członek;
  • Baranowska Klaudia - członek;
  • Szczepski Jerzy - członek;
  • Rypson Ireneusz - członek;
  • Towpik Paweł - członek;
  • Wąsik Andrzej - członek;
  • Żetecki Jerzy - członek. 
 

Komisja ds. Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej

Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu:
  • lokalnych dróg, chodników i parkingów;
  • gospodarki mieszkaniowej i gospodarki lokalami użytkowymi;
  • zieleni gminnej i zadrzewień;
  • cmentarzy;
  • utrzymania czystości i porządku;
  • ładu przestrzennego;
  • usług świadczonych przez jednostki organizacyjne funkcjonujące na terenie dzielnicy.
Skład Komisji:
  • Rekut Roman - przewodniczący;
  • Bojar Dorota - wiceprzewodnicząca;
  • Koperska Krystyna - członek;
  • Baranowska Klaudia - członek;
  • Jankowska Anna - członek;
  • Karwacki Marek - członek;
  • Krystians Grzegorz - członek;
  • Lubojański Michał - członek;
  • Mała Janina - członek;
  • Sarnecki Damian - członek;
  • Sroczyński Krzysztof - członek;
  • Szczepski Jerzy - członek;
  • Towpik Paweł - członek;
  • Wołczyński Krzysztof - członek.
 

Komisja ds. Integracji Samorządowej

Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu tworzenia więzi lokalnych.
 
Skład Komisji:
  • Brońska Sylwia - przewodnicząca;
  • Wąsik Andrzej. - wiceprzewodniczący;
  • Koperska Krystyna - członek;
  • Kozakiewicz Agnieszka - członek;
  • Sarnecki Damian - członek;
  • Wołczyński Krzysztof - członek;
  • Jagiełowicz Sebastian - członek;
  • Jankowska Anna - członek;
  • Krystians Grzegorz - członek;
  • Lubojański Michał - członek;
  • Momot Mieczysław - członek;
  • Rekut Roman - członek;
  • Rypson Ireneusz - członek;
  • Żetecki Jerzy - członek.
 
 

Akapit nr 4 - brak tytułu