Komisje Rady Dzielnicy
Szczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Informacja ogłoszona dnia 2015-05-28 10:39:18 przez Paweł Wawryk
Komisja ds. Kultury, Sportu, Rekreacji oraz Spraw Społecznych
Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu:
- kultury fizycznej turystyki i sportu, w tym utrzymanie terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych;
- kultury, w tym bibliotek;
- współpracy i działalności na rzecz organizacji pozarządowych, w tym na rzecz ochotniczej straży pożarnej.
Skład Komisji:
- Sroczyński Krzysztof - przewodniczący;
- Karwacki Marek - wiceprzewodniczący,
- Kozakiewicz-Jankowska Agnieszka - członek;
- Bojar Dorota - członek;
- Borek-Matczuk Agnieszka - członek;
- Brońska Sylwia - członek;
- Jagiełowicz Sebastian - członek;
- Mała Janina - członek;
- Momot Mieczysław - członek;
- Szczepski Jerzy - członek;
- Rypson Ireneusz - członek;
- Towpik Paweł - członek;
- Wąsik Andrzej - członek;
- Żetecki Jerzy - członek.
Komisja ds. Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej
Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu:
- lokalnych dróg, chodników i parkingów;
- gospodarki mieszkaniowej i gospodarki lokalami użytkowymi;
- zieleni gminnej i zadrzewień;
- cmentarzy;
- utrzymania czystości i porządku;
- ładu przestrzennego;
- usług świadczonych przez jednostki organizacyjne funkcjonujące na terenie dzielnicy.
Skład Komisji:
- Rekut Roman - przewodniczący;
- Bojar Dorota - wiceprzewodnicząca;
- Koperska Krystyna - członek;
- Borek-Matczuk Agnieszka - członek;
- Jankowska Anna - członek;
- Karwacki Marek - członek;
- Krystians Grzegorz - członek;
- Lubojański Michał - członek;
- Mała Janina - członek;
- Sarnecki Damian - członek;
- Sroczyński Krzysztof - członek;
- Szczepski Jerzy - członek;
- Towpik Paweł - członek;
- Wołczyński Krzysztof - członek.
Komisja ds. Integracji Samorządowej
Przedmiot działania Komisji obejmuje sprawy z zakresu tworzenia więzi lokalnych.
Skład Komisji:
- Brońska Sylwia - przewodnicząca;
- Wąsik Andrzej - wiceprzewodniczący;
- Koperska Krystyna - członek;
- Kozakiewicz-Jankowska Agnieszka - członek;
- Sarnecki Damian - członek;
- Wołczyński Krzysztof - członek;
- Jagiełowicz Sebastian - członek;
- Jankowska Anna - członek;
- Krystians Grzegorz - członek;
- Lubojański Michał - członek;
- Momot Mieczysław - członek;
- Rekut Roman - członek;
- Rypson Ireneusz - członek;
- Żetecki Jerzy - członek.
Akapit nr 4 - brak tytułu
Komisje oraz ich składy zostały powołane uchwałą nr II.21.2018 Rady Dzielnicy Nowe Miasto z dnia 12 grudnia 2018 roku i zmienione uchwałami nr XXXII.244.2021 Rady Dzielnicy Nowe Miasto z dznia 28 maja 2021 roku oraz nr XLIII.303.2021 Rady Dzielnicy Nowe Miasto z dnia 17 marca 2022 r.
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację: | Podmiot udostępniający informację: Dzielnica Nowe Miasto |
||
---|---|---|---|
Osoba, która wytworzyła informację: | Osoba, która wytworzyla informację: Kierownik Biura Dzielnicy Urszula Zamiatała |
Data wytworzenia informacji: | Data wytworzenia informacji: 2015-04-24 |
Osoba, która odpowiada za treść: | Osoba, która odpowiada za treść: Kierownik Biura Dzielnicy Urszula Zamiatała |
Data wprowadzenia do BIP | Data wprowadzenia do BIP 2015-05-28 10:39:12 |
Wprowadził informację do BIP: | Wprowadził informację do BIP: Paweł Wawryk |
Data udostępnienia informacji: | Data udostępnienia informacji: 2015-05-28 10:39:18 |
Osoba, która zmieniła informację: | Osoba, która zmieniła informację: Paweł Wawryk |
Data ostatniej zmiany: | Data ostatniej zmiany: 2023-06-19 11:44:38 |
Artykuł był wyświetlony: | Artykuł był wyświetlony: 1918 raz(y) |